• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Шкільне життя

/Files/images/48.JPG

/Files/images/47.jpg

Засідання районного методичного об’єднання вчителів початкових класів у Вільненській школі

Виховання підростаючого покоління, формування у нього комплексу якостей, необхідних для життєдіяльності в суспільстві та нових соціальних відносин – є основним завданням сучасної освіти. Ця проблема знаходить своє вирішення завдяки спеціально організованому процесу соціалізації. Гра - вид діяльності, спрямований на відтворення і засвоєння соціальних відносин, в якому формується і вдосконалюється соціально активна індивідуальність дитини. В грі формується багато особливостей особистості дитини. Гра – це своєрідна школа підготовки до професії у майбутньому.

09 лютого 2018 року Вільненська ЗОШ І-ІІІ ступенів гостинно приймала методистів районного методичного кабінету та вчителів початкових класів Нижньосірогозького району, які зібралися на засідання районного методичного об’єднання вчителів початкових класів, щоб поділитися досвідом з питання "Розвиток соціальної компетентності молодших школярів на уроках методом ігрової діяльності".

Почалося засідання з практичної частини. Гості заходу відвідали відкриті уроки:

· урок позакласного читання у 4 класі «Твоя, Кобзарю, слава не вмре, не загине», який провела вчитель початкових класів Мироненко Т.О.

· урок основ здоров΄я у 2 класі «Безпека на дорозі. Правила пішохідного руху», який провела вчитель початкових класів Ковач В.І.

· урок навчання грамоти у 1 класі «Звуки [х], [х’], буква Х х («ха»)», який провела вчитель початкових класів Гладко М.П.

Теоретичну частину розпочала методист районного методичного кабінету Білецька Людмила Вікторівна. Вона дала комплексний аналіз відвіданих уроків, висвітлила основні завдання щодо реалізації Концепції «Нової української школи», повідомила про необхідність участі у онлайн-курсі для вчителів початкових класів. Висловили свою думку щодо проведених уроків учасники семінару: Рощина І.П. (Червонопартизанська ЗОШ І-ІІІ ст..), Гаврилова О.М. (Нижньосірогозька ЗОШ І-ІІІ ст.), Тарикіна І.В. (Нижньосірогозька ЗОШ І-ІІІ ст.), Камінькова В.І. (Сірогозька ЗОШ І-ІІІ ст.), Калашнікова С.С. (Сірогозька ЗОШ І-ІІІ ст.), Митро І.І. (Нижньосірогозька ЗОШ І-ІІІ ст.), Крушельницька Н.Н. (Верхньосірогозька ЗОШ І-ІІІ ст.).

Організатори засідання підвели підсумки роботи та надали методичниі рекомендації колегам.

День безпеки в Інтернеті

День безпеки в ІнтернетіЦя міжнародна календарна подія виникла за сприянням організації Insafe починаючи з 2004 року. Воно відзначається щорічно у другий день другого тижня лютого.Метою Дня безпеки в Інтернеті є поширення знань про безпечне, відповідальне і позитивне використання цифрових технологій для дітей та молоді.У всьому світі, День безпеки в Інтернеті відзначається в більш ніж ста країнах і координується об’єднаної мережею Insafe/INHOPE, за підтримки Європейської комісії, а також 31-им національним центром забезпечення безпеки в Інтернеті по всій Європі.Ця подія дозволяє зробити акцент на позитивному використанні технологій і вивчити роль, яку ми всі граємо в цілях сприяння створенню кращого і більш безпечної онлайн-спільноти. Воно служить закликом для молодих людей, батьків, вихователів, вчителів, соціальних працівників, співробітників правоохоронних органів, підприємств, політиків і широких верств суспільства, щоб об’єднатися з метою сприяння та створення найбільш позитивного і кращого інтернету.

В 2018 році День безпеки в Інтернеті припадає на 6 лютого.

6 лютого у Вільненській ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшов тренінг "Безпека в інтернеті" для учнів 5-9 класів

Кiлькiсть переглядiв: 405

Коментарi